TOTAL ΗΛΕΚΤΡΟΓΕΝΝΗΤΡΙΑ ΒΕΝΖΙΝΗΣ 3.000W (TP130005)
Κωδικός προϊόντος: 1001089451
Κατασκευαστής: Total
Εγγύηση: 24 μήνες
Τιμή: 302,00
Αποστολή στο χώρο μου 4-10 ΗΜΕΡΕΣ
ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ | 4 - ΧΡΟΝΟΣ
ΤΑΣΗ / ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ | 230V - 50Hz
ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΗ ΑΠΟΔΟΣΗ | 2.800W (3.5kva)
ΜΕΓ. ΙΣΧΥΣ | 3.000W
ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΤΑΣΗΣ | AVR
ΡΕΥΜΑΤΟΔΟΤΕΣ | AC 2 X 230V (8.3A)
ΚΥΒΙΣΜΟΣ | 210cc
ΙΣΧΥΣ | 7 ΗΡ
ΕΝΤΑΣΗ ΘΟΡΥΒΟΥ | 95 dB
ΚΑΥΣΙΜΟ | ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ
ΔΟΧΕΙΟ ΚΑΥΣΙΜΟΥ | 15 Lit
ΕΚΚΙΝΗΣΗ | ΧΕΙΡΟΜΙΖΑ
ΒΑΡΟΣ | 42 Kg
ΕΓΓΥΗΣΗ | 1 ΧΡΟΝΟΣ
Εισάγετε ΤΚ και επιλέξτε περιοχή για να υπολογίσετε το κόστος μεταφορικών:
Στείλτε μας την απορία σας για το προϊόν.